Akop Szostak i Sylwia Szostak [GOŚCie] - wywiad


Kolejny odcinek moich podróżowo-wywiadowych przygód zaprowadził mnie do Warszawy. Tam wraz z tatą spędziłem noc w miłym miejscu. Od dawna chciałem poznać Człowieka, którego osiągniecie pokazał mi mój tato na jednym ze zdjęć.
Kiedy w piątek byłem u p. Ewy Wachowicz zaraz po wywiadzie otrzymałem informację, że mogę spotkać się z Akopem i Sylwią Szostak. Poza tym ze Akop jest mistrzem europy w Kulturystyce zaimponował mi jednym ze swoich zdjęć.

Post udostępniony przez Akop Szostak (@akopszostak)


Jak dla mnie przeszedł tzw drogę "od zera do bohatera". Tak mój tata zawsze mi mówi, że każdy może przebyć taką drogę. Akop jak swoim w wywiadzie przyznał - miął problemy z masą. Od tego zaczął ze chciał się zmienić i udało mu się. Do tego potrzeba determinacji.

Sylwia natomiast jest po pierwsze ładna


Jest gwiazdą TVN Agent


I co najważniejsze uwielbia tak jak ja PIZZE!!!!! może uda mi się ją kiedyś zaprosić na pizze :)


No cóż wiele więcej dowiecie się z małego wywiadu. Tak więc oto zaproszenie


Lajkujemy stronęudostępniamy i oglądamyWYWIADNa koniec wspólna fota


Kilka ścinek z wywiaduUWAGA WYZWANIE NA FANPAGE

1. UWAGA!! Ponieważ jest to odcinek o zdrowiu DEKLARUJĘ że jeśli ten post zbierze 20 udostępnień wejdę na szczyt Mysiej Wieży po schodach bez przystanku (schodów jest bardzo dużo a wieża ma 33 m) ale jeśli będzie 50 to objadę Kruszwicę małym - dużym mostem i półwysep Rzępowski piękną ósemką a jak bedzie 75 to na koniec pójdę na LODY. Będzie relacja na żywo. Więc....


Do zobaczenia 


Janek vel Albercik

Cześć, jestem Janek. Prowadzę tego bloga od kilku lat. Dziękuję za Twoje odwiedziny i zapraszam do kontaku - mam ochotę rozmawaić z ludźmi :)

1 komentarz:

  1. Obejrzałam wywiad - mimo młodego wieku przemyślane pytania, bardzo sympatyczni ludzie, złapaliście super kontakt. Miło, że nagrali Ci zapowiedź do wywiadu, który opublikowałeś niżej, a także dodane zdjęcia na instagramie też są świetną pamiątką!

    OdpowiedzUsuń