Akop Szostak i Sylwia Szostak [GOŚCie] - wywiad


Kolejny odcinek moich podróżowo-wywiadowych przygód zaprowadził mnie do Warszawy. Tam wraz z tatą spędziłem noc w miłym miejscu. Od dawna chciałem poznać Człowieka, którego osiągniecie pokazał mi mój tato na jednym ze zdjęć.
Kiedy w piątek byłem u p. Ewy Wachowicz zaraz po wywiadzie otrzymałem informację, że mogę spotkać się z Akopem i Sylwią Szostak. Poza tym ze Akop jest mistrzem europy w Kulturystyce zaimponował mi jednym ze swoich zdjęć.

Post udostępniony przez Akop Szostak (@akopszostak)


Jak dla mnie przeszedł tzw drogę "od zera do bohatera". Tak mój tata zawsze mi mówi, że każdy może przebyć taką drogę. Akop jak swoim w wywiadzie przyznał - miął problemy z masą. Od tego zaczął ze chciał się zmienić i udało mu się. Do tego potrzeba determinacji.

Sylwia natomiast jest po pierwsze ładna


Jest gwiazdą TVN Agent


I co najważniejsze uwielbia tak jak ja PIZZE!!!!! może uda mi się ją kiedyś zaprosić na pizze :)


No cóż wiele więcej dowiecie się z małego wywiadu. Tak więc oto zaproszenie


Lajkujemy stronęudostępniamy i oglądamyWYWIADNa koniec wspólna fota


Kilka ścinek z wywiaduUWAGA WYZWANIE NA FANPAGE

1. UWAGA!! Ponieważ jest to odcinek o zdrowiu DEKLARUJĘ że jeśli ten post zbierze 20 udostępnień wejdę na szczyt Mysiej Wieży po schodach bez przystanku (schodów jest bardzo dużo a wieża ma 33 m) ale jeśli będzie 50 to objadę Kruszwicę małym - dużym mostem i półwysep Rzępowski piękną ósemką a jak bedzie 75 to na koniec pójdę na LODY. Będzie relacja na żywo. Więc....


Do zobaczenia 


Zachęcam was do wsparcia moich wywiadów przez

SMS - Telefonem
PayPal - przelew elektroniczny

Wasze Wpłaty pokażą się na Stremach LIVE na moim Blogu

Janek vel Albercik

Cześć, jestem Janek. Prowadzę tego bloga od kilku lat. Dziękuję za Twoje odwiedziny i zapraszam do kontaku - mam ochotę rozmawaić z ludźmi :)

1 komentarz:

  1. Obejrzałam wywiad - mimo młodego wieku przemyślane pytania, bardzo sympatyczni ludzie, złapaliście super kontakt. Miło, że nagrali Ci zapowiedź do wywiadu, który opublikowałeś niżej, a także dodane zdjęcia na instagramie też są świetną pamiątką!

    OdpowiedzUsuń